Mých 1000 mil

Již léta chodím na procházky. No tak procházky, má žena tomu říká pochoďáky. Tuhle se mě někdo ptal, kolikže toho nachodím. Jó, tak to nevím, musím odpovědět popravdě. Vím, že mé trasy měří 10, 15 i 20 kilometrů. Méně jen, když mi je opravdu špatně. Na více už zase v jednom odpoledni není více času.

Nedávno se můj známý Petr Ozogán vydal na závod Craft 1000 miles Adventure. Už počtvrté a letos, jako poprvé a vůbec jako první "pěšák" tento závod dokončil. Smekám před tímto výkonem, protože je pro mne, alespoň v tomto životě, nepředstavitelný. Jeho video najdete zde. Video o závodě jako takovém pak zde.

Ušel jsem už na svých procházkách taky takovou vzdálenost? Jasně, že ne za 20 dnů jako Petr Ozogán, ale třeba za rok nebo dva? Tak to fakt nevím. Proto jsem se včera rozhodl své procházky dokumentovat.

Za ta léta jsem si vytvořil svou vlastní "síť" cest i necest, po kterých kráčím. V každém bodě mám na výběr, kudy dál a tak za pochodu si mohu cestu zkracovat nebo prodlužovat.

Dejte vědět v komentářích, pokud se vydáte "se mnou" alespoň po některých těchto trasách. No a kdyby byl někdo takový, kdo by se se mnou chtěl vydat na procházky ozvěte se (viz kontakty). Vyrážím skoro každou sobotu a neděli někdy mezi jednou a druhou odpoledne. Ale pozor, těch 6 km/hod je opravdu rychlá procházka :-)

Aktualizováno 23.3.2015 Od 15.2.2015 si měřím své cesty pomocí aplikace Endomondo ve svém mobilním telefonu. Zrušil jsem proto svojí tabulku, kterou jsem dříve ručně plnil a vložil jsem je do Endomondo, aby zůstaly zachovány údaje o cestách. Endomondo měří cesty dle GPS a vše zaznamenává do mého profilu na web.

Zde je odkaz: Endomondo